SLR1TTE5763F
MFR.Part #
SLR1TTE5763F
JLCPCB Part #
C4296454
Description
-55℃~+180℃ 1W 576kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS