SLR1TTE5761F
MFR.Part #
SLR1TTE5761F
JLCPCB Part #
C4079948
Description
-55℃~+180℃ 1W 5.76kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS