RN73H2ETTD9310F10
MFR.Part #
RN73H2ETTD9310F10
JLCPCB Part #
C4070526
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS