RN732BTTD8873D50
MFR.Part #
RN732BTTD8873D50
JLCPCB Part #
C4128036
Description
-55℃~+155℃ 125mW 887kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS