SLR1TTE4640D
MFR.Part #
SLR1TTE4640D
JLCPCB Part #
C3993870
Description
-55℃~+180℃ 1W 464Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS