RPC63474JTE
MFR.Part #
RPC63474JTE
JLCPCB Part #
C2598098
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 470kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS