SG73P1ETTP3483F
MFR.Part #
SG73P1ETTP3483F
JLCPCB Part #
C3935941
Description
-55℃~+155℃ 125mW 348kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS