RN73H1JTTD3090F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3090F100
JLCPCB Part #
C4073635
Description
100mW 309Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS