SG73P2BRTTD1650D
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1650D
JLCPCB Part #
C5751706
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS