SLR1TTE3R48F
MFR.Part #
SLR1TTE3R48F
JLCPCB Part #
C4131149
Description
-55℃~+180℃ 1W 3.48Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS