RN73H2ETTD1230B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1230B50
JLCPCB Part #
C4164164
Description
-55℃~+155℃ 123Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS