SLR1TTE39R2F
MFR.Part #
SLR1TTE39R2F
JLCPCB Part #
C4056146
Description
-55℃~+180℃ 1W 39.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS