SG73S2E1RTTD8062F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2E1RTTD8062F
JLCPCB Part #
C6487731
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 80.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS