SG73P2BTTD47R0D
MFR.Part #
SG73P2BTTD47R0D
JLCPCB Part #
C4000432
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS