SLR1TTE3650F
MFR.Part #
SLR1TTE3650F
JLCPCB Part #
C4294560
Description
-55℃~+180℃ 1W 365Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS