RK73H3ATTE2321F
MFR.Part #
RK73H3ATTE2321F
JLCPCB Part #
C2581608
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS