RN732BTTD3092C25
MFR.Part #
RN732BTTD3092C25
JLCPCB Part #
C4199677
Description
-55℃~+155℃ 125mW 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS