SLR1TTE29R4F
MFR.Part #
SLR1TTE29R4F
JLCPCB Part #
C4069914
Description
-55℃~+180℃ 1W 29.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS