RN73H2ETTD2770B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD2770B50
JLCPCB Part #
C4159247
Description
-55℃~+155℃ 250mW 277Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS