SG73G2BTTD3402C
MFR.Part #
SG73G2BTTD3402C
JLCPCB Part #
C7310620
Description
-55℃~+155℃ 34kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS