SLR1TTE28R7D
MFR.Part #
SLR1TTE28R7D
JLCPCB Part #
C4304652
Description
-55℃~+180℃ 1W 28.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS