RN73R2BTTD1151B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD1151B10
JLCPCB Part #
C2570980
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS