SG73S2ETTD6800D
MFR.Part #
SG73S2ETTD6800D
JLCPCB Part #
C4054359
Description
-55℃~+155℃ 500mW 680Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS