RN731ETTP2712D50
MFR.Part #
RN731ETTP2712D50
JLCPCB Part #
C4216548
Description
-55℃~+155℃ 27.1kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS