RN73H2ETTD8162B50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8162B50
JLCPCB Part #
C4098694
Description
-55℃~+155℃ 250mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS