SLR1TTE2R49F
MFR.Part #
SLR1TTE2R49F
JLCPCB Part #
C4008006
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.49Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS