HV733ATTE244G
MFR.Part #
HV733ATTE244G
JLCPCB Part #
C4238958
Description
-55℃~+155℃ 1W 240kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS