SLR1TTE2372D
MFR.Part #
SLR1TTE2372D
JLCPCB Part #
C3912438
Description
-55℃~+180℃ 1W 23.7kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS