SG73G2ATTD23R2C
MFR.Part #
SG73G2ATTD23R2C
JLCPCB Part #
C5893719
Description
-55℃~+155℃ 23.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS