SG73P1JRTTD432J
MFR.Part #
SG73P1JRTTD432J
JLCPCB Part #
C6221280
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.3kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS