SLR1TTE2211D
MFR.Part #
SLR1TTE2211D
JLCPCB Part #
C4042130
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.21kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS