RK73G1ERTTP2320F
MFR.Part #
RK73G1ERTTP2320F
JLCPCB Part #
C6388180
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS