RN73H1JTTD6041A05
MFR.Part #
RN73H1JTTD6041A05
JLCPCB Part #
C4243917
Description
100mW 6.04kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS