SG732BTTD103K
MFR.Part #
SG732BTTD103K
JLCPCB Part #
C4332541
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 333mW Thick Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS