SLR1TTE2153D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE2153D
JLCPCB Part #
C4307979
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 215kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS