RN73H2ETTD9533C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD9533C50
JLCPCB Part #
C4213439
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS