RN73R2ATTD69R0F50
MFR.Part #
RN73R2ATTD69R0F50
JLCPCB Part #
C3912662
Description
-55℃~+155℃ 125mW 69Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS