SLR1TTE2053D
MFR.Part #
SLR1TTE2053D
JLCPCB Part #
C4036888
Description
-55℃~+180℃ 1W 205kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS