RN73H2ETTD1642C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD1642C10
JLCPCB Part #
C4288689
Description
16.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS