SG73P1EWTTP125J
MFR.Part #
SG73P1EWTTP125J
JLCPCB Part #
C4076272
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS