RN73H2BTTD6263D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD6263D10
JLCPCB Part #
C2563855
Description
250mW 626kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS