SLR1TTE204J
MFR.Part #
SLR1TTE204J
JLCPCB Part #
C4294800
Description
-55℃~+180℃ 1W 200kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS