SLR1TTE104J
MFR.Part #
SLR1TTE104J
JLCPCB Part #
C4142684
Description
-55℃~+180℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS