RN73H2ETTD48R1F25
MFR.Part #
RN73H2ETTD48R1F25
JLCPCB Part #
C4087847
Description
-55℃~+155℃ 250mW 48.1Ω Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS