SLR1TTE201J
MFR.Part #
SLR1TTE201J
JLCPCB Part #
C4204965
Description
-55℃~+180℃ 1W 200Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS