SLR1TTE272J
MFR.Part #
SLR1TTE272J
JLCPCB Part #
C4071565
Description
-55℃~+180℃ 1W 2.7kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS