SLR1TTE102J
MFR.Part #
SLR1TTE102J
JLCPCB Part #
C4174896
Description
-55℃~+180℃ 1W 1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS