SLR1TTE19R6F
MFR.Part #
SLR1TTE19R6F
JLCPCB Part #
C4168874
Description
-55℃~+180℃ 19.6Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS