HV73V1JTTD7502F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV73V1JTTD7502F
JLCPCB Part #
C3940868
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS