RN73R2BTTD2231F100
MFR.Part #
RN73R2BTTD2231F100
JLCPCB Part #
C2529812
Description
-55℃~+155℃ 2.23kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS